Eğitim Mh. Ahsen Sk.

No.14 Sadıkoğlu 4 İş Merkezi

D.32 Hasanpaşa Kadıköy

Tel: 02163454387

Faks: 02163464274

E-mail: info@marsanerezturan.com

  • Facebook - Beyaz Çember
  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember

MarşanErezTuran, 2019

GAYRİMENKUL HUKUKU

Hızla gelişen ve büyük bir şantiyeye dönen ülkemizde gayrimenkul sektörünün ne denli önemli bir konumda olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Gayrimenkul sektörünün büyümesi ile birlikte yatırımlar artmış, özellikle yurtdışından yabancı yatırımcıların ülkemize ilgisi çoğalmıştır.

 

MarşanErezTuran olarak, yalnızca yabancı yatırımcıların değil, yerli yatırımcılar da gayrimenkul ile ilgili olan her konuda ihtiyacı olan müvekkillere gerekli hizmeti en hızlı ve pratik şekilde sunmaya hazırız.

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel dönüşüm kapsamında sözleşmelerin düzenlenmesi

 proje süresi boyunca danışmanlık, belediye ve tapu işlemlerine iştirak, kira yardımı rehberliği gibi süreci ilgilendiren tüm önemli hususlarda hizmet vermekteyiz. 

Söz konusu hizmetleri sağlarken, yıllarca sahip olduğunuz birikimlerinizi kullanarak aldığınız evlerin yeniden inşaasında ne kadar hassas olduğunuzu biliyor, kendinizi güvende hissetmeniz için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.

DAVA VE DAVA DIŞI HİZMETLER

Tapu iptal ve tescil davaları, ortaklığın giderilmesi, kadastro tespit ve iptal davaları da dahil olmak üzere ülkemizde yaygın olan ve uzmanlık gerektiren gayrimenkul davaları konusunda hizmet vermekteyiz.

Bunun dışında yatırım öncesinde yapılması gereken tapu araştırma hizmetleri, hazırlanması gereken raporlar, tapu alım-satım, ipotek dahil olmak üzere tüm işlemler konusunda da müvekkillerimize yol gösteriyor, ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 

Bize Ulaşın

Av. Serhat Turan

  • Serhat Turan LinkedIn

Av. Fatma Karadaş

  • MarşanErezTuran LinkedIn