Eğitim Mh. Ahsen Sk.

No.14 Sadıkoğlu 4 İş Merkezi

D.32 Hasanpaşa Kadıköy

Tel: 02163454387

Faks: 02163464274

E-mail: info@marsanerezturan.com

  • Facebook - Beyaz Çember
  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember

MarşanErezTuran, 2019

TİCARET HUKUKU

Ticari hayatta karşınıza çıkabilecek tüm hukuki sorun yahut aksiyonlara hazırlıklı olmak, bunlara karşı çok çabuk tepkiler verebilmek şirketinizin istikrarı açısından büyük önem taşımaktadır. Bu tepkileri verebilmek için konunun uzmanlarına profesyonel destek almanız zaruridir. Bununla birlikte yaygın bir markanın sahibi olabilmek adına aynı zamanda hem markanızın büyümesini sağlayan şirketinizi hem de ticari faaliyetlerinizi yönetmeli ve marka itibarınızı ve menfaatlerinizi korumalısınız. Ticaretin bu çok yönlü tarafı sadece ticaret hukuku alanında değil bağlı olduğu tüm hukuki alanlarda da uzmanlığa ihtiyaç doğurmaktadır. 

 

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Ticaret şirketlerinin kuruluştan sermaye işlemlerine kadar her türlü alanda sağladığımız destek ile tam hukuki danışmanlık sağlıyoruz. Sağladığımız danışmanlığı, MarşanErezTuran bünyesindeki diğer hukuk departmanları ile olan kesintisiz iletişim sayesinde ticaretin olası her alanına yayıyoruz.

HAKSIZ REKABET

Başarılı bir şirketin sadece marka ve itibarı olarak değil aynı zamanda hizmet ve ürünleriyle de dürüstlük kurallarına aykırı bir rekabet ile karşı karşıya kalabilmesi mümkündür. Ticari şirketlerin, haksız rekabet ile müşteri portföyü, meslek itibarı, ticari faaliyetleri veya diğer ekonomik faaliyetlerinin zarar görmemesi adına her türlü desteği sağlıyor, olası tüm zararların giderilmesinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

FİKRİ HAKLARINIZIN KORUNMASI

Engin deneyimimizin bulunduğu marka, endüstriyel tasarım haklarının yanı sıra ticaret unvanınızın ve işletme adlarınızın da korunması anlamında sağladığımız destek ile herhangi bir tecavüz durumunun önüne geçilmesini sağlıyor, uğradığınız zararların tazmin edilmesi için deneyimli ekibimizle yanınızda oluyoruz.

Bize Ulaşın

Av. Kemal Erez

  • Kemal Erez LinkedIn

Av. Doğuş Can Çiçekli

  • MarşanErezTuran LinkedIn